“Thuja nanës” nga Lori kënga më hit e momentit

Shpërndaje

Nuk kanë kaluar shumë orë nga lansimi i projektit më të ri muzikor nga Lori dhe kënga është kthyer në një hit i momentit duke qenë kënga më e dëgjuar. Kënga mban titullin “Thuja nanës” dhe ka mjaft ritëm e ngjyra e një super temë, me tekst nga Aida Baraku, muzikë Armend Rexhepagiqi, orkestrim nga Irkenc Hyka e video punuar nga EMF Creative. Zëri i ëmbël e i pastër i Lorit e bën këtë këngë super të bukur që nëse e dëgjoni një herë do të mbeteni “replay” aty.