Tuna rikthehet fuqishëm, tani ajo është në formën më të mirë (Foto)

Shpërndaje

Pak ditë më pare Altuna Sejdiu që njihet si Tuna ishte në qendër të vëmendjes pasi e festoi ditëlindjen e 34, shkruan Indeksonline.

Ajo ka pasur suksese të mëdha gjatë karrierës së saj muzikore, ku këngët e saj janë rikthyer në hite duke e bërë këngëtaren të preferuarën e shumë fansave shqiptar.

Tuna me albumin e fundit ‘Fortuna’ shënoi një rikthim senzacional duke u kthyer në skenë pas një pauze që e kishte bërë shkaku që u bë nënë për herë të parë.

Edhe në paraqitjen e fundit, Tuna e ka dëshmuar se është rikthyer e gatshme për këtë sezonë verorë duke kthyer edhe linjat trupore në formën më të mire.

Siç edhe mund ta vëreni këngëtarja duket shumë bukur dhe publiku pret hite të reja nga ajo.