Aksident në Laç/ Përplasen 2 makina, lëndohen burrë e grua (Video)

Shpërndaje

Një aksident ka ndodhur te kryqëzimi i Patokut, në aksin rrugor Lezhë- Laç.

Nga informacionet paraprake bëhet me dijeni se janë përplasur dy automjete dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, burrë e grua, të cilët janë nisur drejt Spitalit Ushtarak në gjendje të rëndë.

Mësohet se drejtuesi i mjetit

Aktualisht policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Top Channel