Aksidenti bllokon udhëkryqin te Gjykatat në Shkup (Foto)

Shpërndaje

Udhëkryqi më i frekuentuar në Shkup për rreth dy orë mbetet pjesërisht i bllokuar. Një aksident trafiku mes dy makinave, njera e tipit Volvo dhe tjetra e tipi Polo me targa te Shkupit, ka bërë që të bllokohen të gjitha akset që kryqëzohen me Pallatin e Gjykatave. Nga fotografite mund te shihet se përplasja ka qenë e fuqishme, por nuk raportohet per persona te lenduar. Ndonese aksidenti ka ndodhur rreth dy orë më parë makinat e aksidentuara ende ndodhet ne mes te rrugës.

Foto Alsat