Ami provokon nga pishina, por komenti i Ermalit do t’ju shkrijë së qeshuri (Foto)

Shpërndaje

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi vijojnë pushimet verore në rivierën turke, në Antalya.

Vetë moderatorja poston herë pas here foto nga resorti ku po pushojnë, ku shfaqet e relaksuar dhe seksi,

Në postimin e saj të fundit, Ami shkruan: “No filter needed. Happy Summer”, por nuk mungon komenti ngacmues i bashkëshortit të saj:

“Ooo ti zonjë… avash içik me kto fotot… kemi dhe ne rrobabanjo po sbojmë kshu…