Kejvina i kthen përgjigje komentuesit që e quajti ‘plakë’ dhe komentin duhet ta lexoni patjetër

Shpërndaje

Kejvina Kthella është padyshim një nga femrat e bukura dhe më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Ajo së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe në fotot e publikuara në rrjetet sociale, ka marrë komente të shumta.

Ka nga ata që e kanë pëlqyer por edhe jo.

“Qenke bërë si plakë”, i shkruan një nga ndjekësit Kejvinës.

Bukuroshja nuk ka ngurruar t’i kthejë përgjigje, duke e lënë me “gisht në gojë”.

“Plaka e ëndrrave tua”, ka qenë përgjigja e Kejvinës.

Foto nga Instagrami: Kejvina