Bebe Rexha ia ‘kris’ valles shqipe…(Video)

Shpërndaje

Mamaja e këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar ditëlindjen një ditë pas asaj të vajzës së saj.

Në ditëlindjen e Bebes ishin prindërit ata që e kanë surprizuar këngëtaren, ndërsa kjo e fundit ia ka kthyer shpejtë ‘reston’ nënës së saj.

Bebe i kishte bërë dhuratë për ditëlindje një makinë dhe kishte zgjedhur muzikën shqiptare për të manifestuar në rrugët e New York.

“Ditëlindja e nënës sime është një ditë pas meje, kështu që në festën time e befasova me një makinë. Ne e festuam me stilin shqiptar”,-shkruan Bebe Rexha në postimin e saj në Instagram.

VIDEO