Dua Lipa dhe Gashi ja qesin ‘flakën’ Prishtinës me vallën e Rugovës

Shpërndaje

Dy shqiptarë shumë të suksesshëm janë bërë sërish bashkë.

Dua Lipa dhe Gashi, janë parë shumë të afërt mbrëmë me njëri-tjetrit, në festivalin Sunny Hill që po mbahet në Gërmi të Prishtinës, përcjell ORAinfo.

Ata madje kanë vallëzuar se bashku vallën e Rugovës, duke elektrizuar masën.

Dua me flamurë kombëtar e Gashi i veshur me maicë me shqiponjë, ia kanë qit ‘flakën’ Prishtinës me atmosferën e krijuar.

Ne ju sjellimin videon ku Dua Lipa dhe Gashi vallëzojnë vallen e Rogovës.

VIDEO

VIDEO