E fejuara e Rashicës në dimi dhe dallamë (Foto)

Shpërndaje

Imazhe të bukura të të fejuarës së Milotit E fejuara e futbollistit të kombëtares së Kosovës, Milot Rashicës, Belkiz Kera organizoi kanagjegjin. Pamje të mrekullueshme nga festa me familjarët e saj, e fejuara e Milotit publikoi në rrjete sociale, ku numëron numër të madh të ndjekësve. Krahas pamjeve në storie, Belkizi pak më parë publikoi edhe disa imazhe tejet të bukura nga festa e saj. E veshur me dimi dhe jelek, me fustan si dhe me dallamë, Belkizi duket tejet bukur në fotografitë që publikoi në instagram për 25 mijë e 200 ndjekësit e saj, shkruan rtv21.tv Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë fejuar në vitin 2015, kurse tani kanë vendosur të martohen./21Media

FOTO

FOTO