Edhe burri i Shyhrete Behlulit për ‘Kryeministër’

Shpërndaje

Lul Salihu, dikur futbollist, sot menaxher i bashkëshortes, këngëtares së njohur Shyhrete Behluli.

Prej shumë vitesh, Luli, e menaxhon sukseshëm karrieren e të shoqes, e cila siç dihet është mes emrave më të njohur të skenës.

Luli dhe Shyhretja kanë jetë të lumtur dhe kjo kryesishr falë fitimeve nga karriera muzikore e këngëtares. Pra, jetojnë në kushte mjaftë të favorshme, shkruan “Kosovarja”.

Luli, feston ditëlindjen. Urime! I biri, Lumi, ia uron me përzemërsi të atit ditëlindjen, ndërkaq Luli shfaqet i ulur në një karrige ku duket mjaftë i pushtetshëm.

Si foto fushate, apo, po na duket kështu meqe jemi në prag të zgjedhjeve?