Eni Koçi befason me ndryshimin e ngjyrës së flokëve, nuk do ta njihni

Shpërndaje

Ngjyra e re duket se i shkon për fytyre këngëtares.Ajo është ndër emrat më të pëlqyer të showbizit shqiptar.Me stilin dhe zërin e saj të veçantë ajo ka arritur të mbledhë numër të madh të fansave që nga hyrja në skenë.

Bëhet fjalë këngëtaren e njohur shqiptare, Eni Koçin, e cila është ndër artistet më të pëlqyera të estradës muzikore.Eni është mjaft aktive në rrjete sociale, ku publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj.Pak më parë, bukuroshja shqiptare publikoi disa pamje të bukura përmes së cilave tregoi që ka ndryshuar stilin e flokëve.
Ngjyra e re duket se Enit i shkon për fytyre.Shikoni videot e mëposhtme:

VIDEO

VIDEO