Hidhet me kokë, humb jetën një person në liqenin e Ohrit

Shpërndaje

Një person 35 vjeçar nga Sveti Nikolla ka humbur jetën në Liqenin e Ohrit.

Sic njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme D. L. (35) nga Sveti Nikolla ka kërcyer në plazhin Lagadin në Ohër dhe me kokë e ka goditur një gurë.

Gjatë rrugës për në Spital ai ka ndërruar jetë. Me kërkesë të prokurit publik trupi i vdekurit është dërguar për obduksion.