Luana Vjollca nuk i ‘len rehat’ fansat, shfaqet provokuese! (Foto)

Shpërndaje

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e njohur nga Shqipëria. Ajo është shumë e komentuar sidomos për format e saj trupore dhe për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo.

Luana është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj profesionale dhe private. Sot, ajo ka publikuar disa foto duket u përgatitur për të dal në skenë.

E veshur me fustan të zi e të ngusht, kaq provokuese nuk e kemi parë moti Luana Vjollcan.

FOTO