Missi i Serbisë pozon me plisin SHQIPTAR! (Foto)

Shpërndaje

Missi që çmendi serbët duke bërë shqiponjën me duar në mes të Kosovës dhe duke kënduar “Xhamadanin”, ka sjellë bombën e radhës për serbët.

Irina Jovanaka, miss-i serbë që doli kundër të gjitha pritshmërive të popullit të saj, duke bërë shqiponjën në mes të Kosovës dhe duke kënmduar “Xhamadanin”, ka pozuar me veshje popullore shqiptare dhe se fundmi ka vendosur edhe PLISIN shqiptarë.

Me veshjet tradicionale dhe me plis në kokë dhe xhubletë, miss-i serb ka pozuar mjaft e lumtur në setin e radhës, që me siguri do të jetë një ‘goditje e madhe’ për popullin e saj./ALBAZONE MEDIA/

Për më tepër shikoni fotot e saja në Instagram Irina Jovanka