‘Në kërkim të miliarderit, por s’po të…’, Rashel Kolaneci lë ‘me gisht në gojë’ ndjekësin: Lexoje mbiemrin dhe…(Foto)

Shpërndaje

Pas shkëputjes nga televizioni Rashel Kolaneci një ndër bukuroshet e ekraneve shqiptare ka vijuar pushimet e gjata në Mikonos të Greqisë.

Bukuroshja herë pas here publikon foto seksi nga pushimet për ndjeksit e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto me një fustan të shkurtër ku shfaqet super seksi duke marrë mijëra pëlqime dhe shumë komente nga ndjeksit.

Por kjo foto nuk mund të kalonte pa një koment pikantë nga një ndjekës që i drejtohet Rashelit se ajo “është në kërkim të ndonjë super miliarderi”.

Postimi i Rashel Kolanecit

“Në kërkim të ndonjë super miliarderi, por s’po të del gjë më duket”, i shkruan fansi, të cilit Rasheli i përgjigjet: “Po edhe tashi po shpenzoj milionat e mia sa te gjej miliarderin e? Llogjika 0, jam me shoqerine time per qef me pushime. Ska cfare iu duhet, shikoni brenda mureve te shtepise tuaj😉 mos komento me idjotlliqe as ti dhe asnji tjetër”.

Por ndjeksi nuk e ka lënë pa përgjigje ish-velinë e “Xing me Ermalin”

“Ne fakt kemi sy te shikojme dhe vesh te degjojme keshtu qe shut up your fucking mouth 🙃”.”

“Po meqe ke sy lexoje mbiemrin qe mbaj dhe meqe ke veshe ulu dhe degjo historine e familjes time intelektuale nder breza. Jam rritur mes luksit e te mirave, shkolluar ne shkollat me te shtrenjta edhe kam shkelur e udhetuar aty ku me ka dashur zemra. Te uroj nje nate te qete. 😘”, i përgjigjet sërish Rasheli.