Rashel Kolaneci poston foton provokuese: “Thithe mirë dhe largo budallallëqet”

Shpërndaje

Rashel Kolaneci dhe pse shumë kohë larg ekranit vazhdon të mbetet një nga vajzat më të ndjekura që vazhdon të vihet në qendër të vëmendjes për super format fizike dhe për fotot provokuese që nuk nguron t’i publikoj në rrjete sociale.

Së fundmi bukuroshja seksi ish-velina e “Xing me Ermalin” ka postuar një foto në rrjete sociale ku shfaqet me bikini minimaliste duke pirë shisha në plazh.

Ajo që ka marrë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të Rashelit është dixhitura që bukuroshja ka zgjedhur të shoqëroj foton.

FOTO