Sërish takohen Haradinaj dhe Zaev (Foto)

Shpërndaje

Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar me kryeministrin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, njofton Gazeta Blic.Për këtë takim ka bërë të ditur vetë Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, ku ka thënë se ka pasur një bisedë miqësore me Kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sonte në Shkup.