Georgina me vallëzim sensual kujton fëmijërinë (Video)

Shpërndaje

Georgina Rodriguez është bërë një ndër emrat më të kërkuara të markave ndërkombëtare të veshjeve për femra.

Bukuroshja ka një jetë tejet atkive sa i përket jetës familjare duke u kujdesur edhe për rritjen dhe edukimin e katër fëmijëve.

Por, ajo po gjen kohë edhe për angazhime në punë duke u paraqitur në reklama të ndryshme të brendeve të huaja.

Një ndër kampanjat promovuese bashkëshortes së Cristiano Ronaldos ia kujtuar fëmijërinë gjersa shfaqet duke bërë një vallëzim sensual dhe joshës.

“Rikthim në fëmijërinë time. Faleminderit”, ka shkruar ndër të tjerash zeshkania në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Georginan do ta shohim edhe në projekte të reja që për tematikë kanë botën e reklamave dhe modës.

VIDEO