Shifër marramendëse, sa kushton fustani i kuq i Luanës në puntatën e parë të Shiko kush luan

Shpërndaje

Mbrëmjen e sotme Luana rikthehet në ekran me emisionin e saj “Shiko kush luan”. Për puntatën e parë, Luana ka zgjedhur të vishet me një fustan të kuq elegant dhe duket shumë klas me këtë pamje.

Sipas faqes “Mespermes”, ky fustan nga Alexander McQueen ka një shifër marramendëse pasi kushton 5490 euro.