Rashel po duket yll në fotot e fundit!

Shpërndaje

Rashel Kolaneci konsiderohet si një prej femrave më seksi shqiptare.

Paraqitjet e saj çdo herë tërheqin vëmendjen teksa ajo nuk heziton të shfaqet provokuese dhe seksi.

Edhe në një fotosesion që ka realizuar së fundi në Krujë, Rashel u shfaq tërheqëse në një fustan i cili ekspozonte gjoksin e saj ‘gjigant’ dhe belin e hollë.

FOTO

FOTO

FOTO