Bëhet e guximshme dhe kap luanin në bisht, Tuna: Thonë të sjell fat (Foto/Video)

Shpërndaje

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit pamje të reja nga pushimet në ishullin Mauritius, shkruan lajmi.net.

Pas aventurës plot adrenalinë të lëshimit me litarë nga një hapësirë e lartë, ajo provoi edhe një tjetër gjë.

Këngëtarja publikoi një video, në të cilën shfaqet duke e kapur luanin në bishti, pasi kishte dëgjuar se sjell fat.

“Thonë se të prekësh një luan të bardhë të sjell far, kështu që është e qartë se jam përpjekur shumë”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

FOTO VIDEO INSTAGRAM