Zyrtarja e PDK-së, ‘të harrojmë pak politikën’, poston foto të ‘nxehta’

Shpërndaje

Ditë më parë emri i saj u përmend pasi u kërcënua nga disa persona për një postim në Facebook. Dhe kjo e detyroj Suzana Tahirin të jap dorëheqje nga PDK-ja.

Megjithatë ajo po vazhdon me pastime në Facebook, kësaj radhe të një natyre tjetër, krejtësisht ndryshe nga politika.

“A pe harrojm pak Politiken”, shkruan ajo.