Blerona është gati t’a shpërthej… (Foto)

Shpërndaje

Është një ndër fytyrat më të dashura dhe më të adhuruara për publikun shqiptar, flasim për Blerona Zeqirin, shkruan Sovrani.info.

Për moderatoren më të njohur Blerona Zeqiri, thuajse gjithmonë ka qenë kështu.

Kjo falë pozitivitetit, energjisë pozitive dhe respektit që ajo iu ka ofruar atyre për vite të tëra në ekran.

Edhe sot ndodhë kështu, çdo herë e më shumë vjen një Bleronë e dashur, e pëlqyer që qoftë me apo pa dashje do ta duash dhe ta kërkosh.

Kjo nuk ndodhë vetëm për shkak të aftësisë që ka në gazetari, por edhe për shkak të paraqitjeve që bën qoftë në prezantime skenike apo edhe në përditshmëri.

Së fundi ajo ka publikuar një imazh tejet të bukur në rrjete sociale ku bien në pah format perfekte trupore në veshjen e kombinuar nga ngjyra e kuqe dhe e bardhë. Në sy bioe gjoksi i saj bombastik.

FOTO INSTAGRAM