Dy gola të shpejtë në ndeshjen Shqipëri-Islandë, Hysaj shënon golin e dytë

Shpërndaje

Islanda ka barazuar rezultatin kundër Shqipërisë por Shqipëria është kthyer shpejtë në lojë

Ka filluar e furishme dhe me dy gola pjesa e dytë në mes të Shqipërisë dhe Islandës.

Gulfi Siggurdson barazoi në minutën e 48-të për Islandën, por pas katër minutave ka shënuar Hysaj për 2-1.

VIDEO

VIDEO