Luana publikon këngën “Ti amo”

Shpërndaje

Këngëtarja Luana Vjollca, sot për ditëlindjen e saj ka postuar një këngë të reazliuar me titullin “Ti amo”.

Vetëm ditën e sotme, Vjollca ka marrë 20 mijë klikime nga fansat e saj.

Përveç klikimeve ajo ka ka marrë mijëra pëlqime dhe komente.

Verën e kaluar, Luana Vjollca ka publikuar dy këngë të suksesshme, e pas tyre ka sjellë edhe hitin e dimrit.

Kënga e fundit titullohej “Gyle Gyle”, ndërsa titulli i këngës së fundit është më romantik. Ajo shkruan “Ti amo”, dhe duket se këto fjalë ia adreson të dashurit të saj Getoar Selimi.