Nora poston fotot e para pas konfirmimit të ndarjes, shfaqet e zjarrtë në bikini të kuqe

Shpërndaje

Pasi është konfirmuar ndarja nga Roberti, Nora Istrefi o kalon disa ditë në pushime me vajzën. Nora Istrefi këto ditë të ‘zhurmës së madhe’ po i kalon duke u relaksuar në Turqi.

Këngëtarja ka vendosur të sjellë fotografitë e para pasi Roberti bëri postimin për konfirmimin e ndarjes dhe me të vërtetë ‘ka goditur’, shkruan Gazeta Express.

FOTO INSTAGRAM