Sondazh për liderët politik shqiptar në Maqedoninë e Veriut: Kush e fiton sonte ‘ndeshjen’ Zaev apo Mickoski?!

Shpërndaje

Liderët e partive shqiptar të pozitës dhe opozitës sonte e kanë shansin e njëjtë si tifozët e Kombëtares së Kosovës të shikojnë ‘NDESHJEN’ Zaev – Mickoski!

Pyetje për partitë shqiptar, ku mund të votojnë vetëm liderët:

Kush fiton sonte ZAEV apo MICKOSKI?!

Kush përgjigjet saktë i ka dy ‘SHPULLA”….

Të gjithë liderëve shqiptar në RMV ‘ZONIN MOS VA NIJ’ se për kurni send nuk jeni pstt!!!

Një sondazh nga rrjeti i portaleve ALBAZONE MEDIA.

Këtë shkrim e kemi publikuar pasi të gjitha partitë shqiptare të pozitës dhe opozitës lejojnë që vetëm LSDM-ja me kryetarin e saj Zoran Zaev dhe VMRO-ja me kryetarin Hristijan Mickoski vendosin për tema të mëdha në Maqedoninë e Veriut, kurse liderët e partive shqiptare janë vetëm tifoz ku shikojnë nga televizori se çka do të ndodhë.

TURP!