Ndërron jetë aktorja e madhe, Leze Qena

Shpërndaje

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena ka ndërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj.

Së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija”. Ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin intenziv – QKUK.

Stafi i portali ALBAZONE MEDIA, i shpreh ngushëllimet më të thella familjes Qena!!!