Zaimina tregon format e përkryera në fustanin e kuq (Foto)

Shpërndaje

Zaimina duket mahnitëse në setin e ri fotografik.

Vasjari edhe pse më nuk është aktive në muzikë, ajo nuk i lë fansat ta harrojnë.

Ajo së fundi realizoi një set fotografik, në të cilin erdhi e veshur me një fustan të kuq dhe elegant.

Ky fustan, këngëtares ia vuri në pah lin.jat tru.po.re, teksa në plan të parë kishte vënë gjoksin dhe këmbët.

Zaimina pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve, të cilët i dhanë komplimente për këtë paraqitje.

Foto Instagram Zaimina Vasjari: