Kreu i FRASH’it, Omer Ajdini: Është koha që të bashkohemi…! (Video)

Shpërndaje

Kryetari i Forumit Rinor të Aleancës për Shqiptarët, Omer Ajdini përmes një video mesazhi ka porositur të rinjtë dhe të rejat që të bashkohen për të sjellur ndryshimin dhe ta ndalojnë krimin.

“Është koha që ta përdorim dijen, vullnetin dhe vrullin rinor që ta ndalojmë këtë”, thotë mes tjerash kreu i FRASH’it, Omer Ajdini.