E konfirmon Ali Ahmeti: Po më ka ftuar Gjykata Speciale në Hagë dhe do të shkoj

Shpërndaje

Lideri i BDl-së, Ali Ahmeti është ftuar nga Gjykata Speciale me seli në Hagë.

Këtë informacion e ka konfirmuar vetë Ahmeti në rrjetin social facebook, “po, është e vërtetë. Më ka ftuar Specialja dhe do të shkoj”.

Postimi i Ahmetit në facebook: