Morena Taraku zbulon se si do të duket në xhirimet e klipit të ri

Shpërndaje

Morena Taraku ka kohë që ka paralajmëruar projektin e radhës.

Ky projekt i ri do të vijë në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Stresin, me të cilin ajo ka bashkëpunuar edhe më parë.

E për xhirimet e këtij klipi ajo ka ardhur në Shqipëri, ku dhe ka zbuluar se si do të duket në një pjesë të tij.

Këngëtarja gjithashtu ka zbuluar se kjo këngë do të titullohet “RRRRRR Money”.

Ky projekt i Morenës vie katër muaj pas lansimit të këngës së fundit “F**k your location”, e cila deri tani ka arritur të mbledh mbi 500 mijë shikime në platformën Youtube.

Foto Instagram