Aksident i rëndë në Tetovë, pesë të lënduar

Shpërndaje

Një aksident i rëndë mbrëmë ka ndodhur në Tetovë, ku pesë veta janë lënduar.

Policia njoftoi se aksidenti ndodhi në rrugën e Ilindenit në hyrje të Tetovës, gjegjësisht në rrethrrotullimin afër shkollës së mesme të bujqësisë. Në këtë aksident janë përplasur dy makina BMW dhe Opel Corsa.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe se nesër pritet të jap hollësi lidhur me aksidentin.