Nuk përmbahet bjondja nga Shkodra, kërcime provokuese në mes të rrugës (Video)

Shpërndaje

Një video e pazakontë nga Shkodra është shpërndarë shumë shpejt në rrjetet sociale ditën e sotme.

Në videon e publikuar nga JOQ shihet një vajzë bjonde, e cila shfaqet e veshur shumë hollë dhe kërcen në rrugë pas përfundimit të stuhisë.

Ajo është parë duke bërë lëvizje provokuese në mes të rrugës.

E reja kërcen për qejfin e saj dhe nuk shqetësohet fare se ka njerëz përreth.

Pasi mbaron kërcimin ajo vazhdon rrugën sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Më poshtë videoja: