Pamjet e papara të aksionit të policisë në Karaçevë të Kosovës (Video)

Shpërndaje

Forcat të shumta të Policisë së Kosovës si dhe pjesëtarë të Inspektoratit Policor zhvilluan mbrëmë një aksion në Karaçevë të Kamenicës, afër kufirit me Serbinë.

Ky aksion kishte për qëllim kapjen dhe arrestimin e personave të përfshirë në veprimtari ilegale.

Më poshtë, ua sjellim pamje gjatë nisjes, arrestimeve dhe shkatërrimit të objekteve e kazinove ilegale.

VIDEO: