Përurohet shtatorja e kolonel Ahmet Krasniqit në Vushtrri (Video)

Shpërndaje

Në qendër të Vushtrrisë është përuruar shtatorja e kolonel Ahmet Krasniqit, njofton ALBAZONE MEDIA.

Në këtë ceremoni kanë marrë pjesë kryeministri Avdullah Hoti, kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani, bashkëpunëtorë dhe familjarë.

VIDEO