Plaku ka disa fjalë për Ministrin e Shëndetësisë, ja çfar i thot!

Shpërndaje

Ministri Shëndetësisë Armend Zemaj në emisionin Kojshia Show u surprizua nga nje Plak 80 vjecar, shkruan InfoKosova.

Plaku Aziz Morina hyn në emision dhe ja cfar i thote Ministrit te shëndetësisë.

Për ta shikuar reagimin e ministrit Zemaj, ndiqeni eminionin nga minuta e 32:22./InfoKosova/

Shiko Videon: