Tronditet Tirana: Vriten dy motra në banesën e tyre, autori nga Maqedonia e Veriut

Shpërndaje

Të shtëna me ar më zja rri janë shënuar ditën e sotme në Tiranë.

Dyshohet për dy viktima të gjinisë femërore që ishin motra me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në rrugën “Astrit Dushi”. Autori mësohet se është i dashuri i njërës prej viktimave dhe është shqiptar nga Maqedonia e Veriut i identifikuar si Përparim Tela.

Ai është larguar menjëherë nga ngjarja, ndërkohë që policia është vendosur në ndjekje të tij.

Kanë nisur menjëherë hetimet në lidhje me ngjarjen.