Aktori turk lë me “gisht në gojë” Ibrahimoviç, i merr gazetaren se.ksi italiane

Shpërndaje

A është një një lidhje aktori turk Can Yaman me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta? Ishte Anna Pettinelli ajo që hodhi bombën dhe menjëherë thashethemet shpërthyen në rrjet.

Pettinelli filloi të fliste për një dashuri të sapolindur mes Dilettës dhe Can gjatë transmetimit të saj në radio në RDS.

Ajo siguroi se kishte dëgjuar për flirtin nga burime të besueshme janë shprehur se të kanë qëndruar në të njëjtin hotel në Romë. Gjithashtu thuhet se ata janë parë dhe duke shkëmbyer puthje pasionante.

Leotta tashmë është beqare sipas shtypit italian që kur historia e saj Daniele Scardina përfundoi. Gjithsesi mediat kanë shkruar se ajo mund të jetë në një lidhje me Ibrahimovic, edhe pse pa u konfirmuar diçka e tillë. Yaman i cili është shumë i njohur për publikun shqiptar nuk është në një lidhje, ai shpesh herë është shprehur:

”Nuk kam kohë për një lidhje. Dashuria është e rëndësishme për mua’.