Nora performon për herë të parë në skenë me Erën, marrin të gjithë vëmendjen në Athinë

Shpërndaje

Dy motrat shqiptare, Nora dhe Era Istrefi kanë performuar së fundmi në një prej festivaleve më të mëdha të muzikës, në Athinë, shkruan lajmi.net.

Ato kanë dhuruar një performancë të ‘zjarrtë’ në kryeqytetin grek dhe përveç kësaj kanë marrë vëmendjen edhe me veshjen.

Të dyja kishin zgjedhur të vishen në mënyrë atraktive dhe dukeshin seksi.