Bashkëshortja e Goldit tregon se pse nuk ia zbulojnë fytyrën djalit

Shpërndaje

28 nëntori përherë do të jetë i veccantë për çiftin Agushi.

Ermira dhe Goldi pikërisht këtë ditë u gëzuan me ardhjen në jetë të djalit të tyre të cilin e quajtën Gueril, shkruan “Kosovarja”.

E që nga dita lindjes dyshja kanë qenë shumë të kufizuar duke i psotuar çdo herë imazhet kur i shihej vetëm trupi.

Sonte është Ermira ajo që hapi një pyetësor në instagram ku iu adresuan pytje të shumta e sidomos rreth Guerilit.

Një nga pyetjet ishte se pse nuk e kanë zbuluar akoma fytyrën e djalit. E përgjigjja e saj ishte se sa të rritet edhe pak.