Profesoresha e “O Sa Mirë” pozon në bikini

Shpërndaje

Ajo u bë e famshme te publiku shqiptar i Kosovës me rolin e profesoreshës së fizikës në serialin, “O Sa Mirë”.

Olta Daku është një ndër aktoret më të mira që ka pasur seriali dhe kjo ka bërë që të ketë simpati në vendin tonë.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video mjaft interesante.

Së fundi, zeshkania ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet mjaft atraktive.

Aktorja shihet duke shijuar rrezet e diellit e veshur në bilkini duke theksuar linjat trupore.

Ndryshe, Dakun do ta shohim në projekte të tjera teatrale dhe video projekte filmike gjatë muajve të ardhshme. /Telegrafi/