VIDEOSKANDAL/ Shqipëria mbytet, Ahmetaj dhe Balluku në restorantin luksoz në Dubai

Shpërndaje

Skandalet e ministrave të Edi Ramës nuk kanë të sosur. Në një kohë kur i gjithë vendi është nën pushtetin e përmbytjeve dhe në një krizë të madhe ekonomike, Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku, Arbian Mazniku dhe këshilltari i Ramës Endri Fuga, gjejnë kohë të harbojnë lokaleve të botës me lekët e taksapaguesve shqiptarë, shkruan syri.net.

Jo çdokush mund të darkojë tek “Nusreti” në Dubai.

Nuk e di se çfarë duhet të bëjnë më shumë këta për ta merituar zemërimin tonë si popull?

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme të publikuar në FB nga gazetari Namir Lapardhaja, ndërkohë që fillimisht video është publikuar në Instagramin e restorantit ‘Nusreti’.

VIDEO