“Fustani”, kënga e re e Elvana Gjatës dhe Capital T (Video)

Shpërndaje

Dy artistët e mirënjohur shqiptarë, Elvana Gjata dhe Capital T, sapo publikuan këngën e tyre më të re, të titulluar “Fustani”.

Për tekstin u përkujdesën të dy artistët. Në videoklipin e këngës Elvana shfaqet shumë tërheqëse.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i dyshes. Kujtojmë se në vitin 2016 ata kishin sjellë bashkëpunimin e parë me titull “Lejla”.

VIDEO