Meta për zgjedhje: E dielë historike, plot diell e muzikë

Shpërndaje

Për presidentin Ilir Meta, ky 30 qershor është një ditë normale vere, të cilën ka zgjedhur ta kalojë me zëdhënësin e tij Tedi Blushi.

“Sot me Blushin tim duke shijuar këtë të dielë historike plot diell dhe muzikë.” shkruan Meta në një foto postuar në facebook.