Era Istrefi me video nga xhakuzi

Shpërndaje

Këngëtarja e njohur Era Istrefi na vjen prap me pamje provokuese.

Ajo së fundi ka ndarë me ndjeksit e saj video ku shfaqet e zhve*shur komplet në xhakuzi, e ku me anë të duarve ajo tenton të mbuloj gjoksin, shkruan GazetaBlic.

Artistja është e njohur për foto provokuse dhe atraktive që ka ndarë me ndjeksit e saj.

Ajo gjithashtu para disa ditëve ka ndarë me fansat e saj se shumë shpejtë do të filloj të lansoj projekte të reja muzikore.

VIDEO

VIDEO

VIDEO