Gruaja e McGregor “shpërtheu” në lot pas humbjes me nokaut të irlandezit

Shpërndaje

Conor McGregor u shpartallua në luftën e këtij mëngjesi nga amerikani, Dustin Poirier.McGregor ishte fitues përmes nokautit në luftën e parë kur ai dhe Poirier luftuan me njëri-tjetrin në pesha të lehta në 2014, por ‘Diamond’ ekzagjeroi hakmarrjen e tij në ‘Fight Island’ në Abu Dhabi, duke fituar revanshin e tyre të lehtë duke nokautuar ‘Notorious’ në raundin e dytë.

Ishte një humbje tronditese për të, por më shumë për gruan e tij e cila u pa më lot në sy derisa e përqafonte atë pas luftës.