Imami nga Tetova paralajmëron kandidimin për Kryetar të Komunës së Tetovës?

Shpërndaje

Imami i njohur nga Tetova Nuhi Ganija, sonte ka paralajmëruar kandidimin e mundshëm të tij për Kryetar të Komunës së Tetovës.

Ai në një fotografi të publikuar sonte nga aktori tetovar Hasim Memishi i njohur si Sopi, ka komentuar : “Foto me nijete t’mdhoja😉
Vllaj!

Ja dil ja t’dal per kryetar Tetove…”, me çka ka ngjallur reagim edhe te një pjesë e qytetarëve të cilët e kanë mirëpritur si ide dhe kanë përkrahur imamin në fjalë.