Në fillim e refuzoi dhe u tall me të, por më pas djali e bëri të pendohet tërë jetën…

Shpërndaje

Tanimë janë bërë shumë video të tilla, ku femra bien prehë e makinave super luksoze, shkruan InfoKosova.

Viktimë kësaj rradhe është një bukuroshe bionde, e cila është e veshur me rroba plazhi.

Në fillim ai e luti ta ndihmonte, më pas të dalin së bashku, por vajza ne këtë video tallet shumë rëndë me djaloshin.

Pastaj pasi i vie makina e shtrenjtë ajo filloi ti vardisej.

Për më shumë ndiqeni videon dhe mos e humbisni.

Shiko Videon: