Kështu dukej Albin Kurti në shkollën fillore (Foto)

Shpërndaje

Albin Kurti, kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje njihet edhe për ndryshimin në pamjen e tij, ku para shumë vitesh mbante flokë të gjata.

Por ndryshimin e madh të tij mund ta vëreni në fotografitë më poshtë ku shihet Kurti në shkollë fillore, shkruan Arbresh.info.

Kurti e ka përfunduar shkollën fillore në Prishtine dhe njërin prind kishte punonjës arsimor.